Žiju podle rčení carpe diem

Bc. Milena Malenová

Pod drobnohledem

Během pracovní doby toho musím zvládnout poměrně dost. Na bedrech mi leží kompletní personalistika, řeším pracovní smlouvy a mzdy. Dále mám na starosti fakturace či pokladnu. Jako asistentka jednatele ale plním i další vskutku široké spektrum činností, které začíná u komunikace s úřady a končí zdánlivou maličkostí, jakou se může jevit objednávání toaletních papírů. Naprostý stereotyp by mě ubil. A právě proto je pro mě tato práce zajímavá – každý den dělám aspoň trochu něco jiného.

Mé dvě hlavní vlastnosti mi v dnešní společnosti občas způsobí nějaký ten problém. Jsem totiž upřímná a pravdomluvná. A to za všech okolností. Nerada se přetvařuji a vlastně to ani pořádně neumím. Vzhledem k tomu, že mám značně vyvinutou schopnost empatie, ocitám se často v roli zpovědní vrby.

Volné chvilky věnuji studiu tradiční čínské medicíny. Ráda si vyjedu na kole nebo zajdu na squash. Když mám možnost, s chutí si zajedu na nějaký festival nebo se vypravím na koncert. Život mi zpříjemňuje také moře, písek, sluníčko či mykologické výpravy do lesa.