Dámu s igelitkou nepotkáte

5 důvodů, proč vsadit na papírové tašky s potiskem

Kam s ním? Tuto palčivou otázku neřešil jen zakladatel českého fejetonu. Patří totiž také mezi klasická dilemata všech obchodníků. Máme skvělé produkty, služby na úrovni, stálé zákazníky… Ale kam s jejich nákupem?

Možná se ještě pořád spoléháte na igelitové tašky, i když tušíte, že tudy cesta nevede. Třeba jste už dali přednost přírodnímu materiálu v podobě papírových tašek. A snad jste se již dokonce snažili odlišit jejich barevným provedením. Skvělé! Ale nešlo by z vašich tašek vytěžit ještě více?

Papírovými taškami dáváte najevo, že myslíte ekologicky. Když je navíc obléknete do firemní identity pomocí potisku, proměníte je v chodící reklamu! Proč byste tedy i vy měli vsadit na papírové tašky s potiskem?

1. Příroda na prvním místě

Dáváte na misky vah igelit s papírem? Pak vězte, že odpad z igelitových obalů představuje obrovské závaží pro životní prostředí. Zatímco tak řečený igeliťák se v přírodě rozkládá stovky let, po papírové tašce nebude za rok ani památky.

K výrobě papíru se navíc využívá obnovitelných zdrojů surovin, dá se snadno recyklovat, a v některých případech dokonce kompostovat. Pokud tedy chcete ukázat, že vám záleží na tom, v jakém stavu předáte planetu Zemi dalším generacím, jsou papírové obaly jasnou volbou.

ZAJÍMÁ VÁS TOTO TÉMA VÍCE? PSALI JSME O NĚM V ČLÁNKU MYSLÍME EKOLOGICKY

2. Elegance v každém coulu

Igelitové tašky jako módní doplněk? Ano. Ale v devadesátých letech minulého století. Dnes skutečnou dámu s igelitkou nepotkáte. Naproti tomu papírové tašky jsou ladné a elegantní. Obě tyto vlastnosti navíc znásobí brandový potisk.

A věděli jste, že v České republice najdete pouze jediného výrobce papírových tašek s módními kroucenými uchy? S troškou hrdosti hlásáme do světa, že tímto českým unikem se můžeme pyšnit právě my – moravskobudějovická společnost Litobal. Takže chcete-li své papírové tašky ozdobit na západě velmi oblíbenými kroucenými uchy, můžeme vám je jako přímý výrobce naservírovat za bezkonkurenční ceny.

3. Magnet pro oči kolemjdoucích

Firemní potisk papírových tašek z nich udělá chodící reklamu, která zmagnetizuje oči kolemjdoucích. Skvělý tah při budování či posilování vaší značky! Že si zrovna netykáte s designem? Žádný problém. Osvědčené grafické studio, s nímž spolupracujeme už roky, dá vaše tašky do gala!

Nepotřebujete zrovna tisíce tašek? Chápeme. Odlišit od konkurence se ale můžete již při nákladu pouhých 150 kusů, a to díky sítotisku. Výhodnější flexotisk se postará o vaše nezaměnitelné tašky už od 5 000 kusů.

4. K domovu bez nehod

Spokojený zákazník se rázem může změnit v rozezleného, když se jeho nákup ocitne na zemi kvůli tomu, že taška, do které jste mu dali vaše produkty, nezvládne jejich tíhu.

Nebojte. Pryč jsou doby, kdy papírové tašky nic nevydržely. Dnes se tak zvaným igelitkám mohou rovnat i v nosnosti. A mnohé je dokonce předčí. Nevěříte? Mrkněte na naše zátěžové video. Stačí prostě jen vybrat správnou gramáž papíru a osadit tašky vhodným typem uch. S obojím vám samozřejmě rádi poradíme.

5. Jako šaty od krejčího

Vaše papírové tašky s potiskem mohou být unikátní i svým rozměrem. Buď si sami vyberete ze široké škály rozměrů, nebo vezmeme vašim výrobkům míry a vytvoříme papírové tašky, které jim padnou jak ulité.

Koukněte se na podrobnější informace o papírových taškách.

Získali jste pocit, že papírové tašky s potiskem jsou přesně to, co se vám hodí do krámu?

Galerie